SsangYong partnerem Sopot Polo Beach Masters 2007

5 września 2007
Bez kategorii, Nowości SsangYong

Ssangyong Poland partnerem tytularnym pierwszego w Polsce turnieju Polo na plaży, który odbył się 30 sierpnia 2007 roku w Sopocie.

Pierwszy w Polsce mecz Polo na plaży rozegrał się pod honorowym patronatem Prezydenta Sopotu – Jacka Karnowskiego.

Zarówno pierwszy jaki i kolejne turnieje Polo rozgrywane na terenie klubu Buksza Polo, oraz na plaży w Sopocie, mają na celu promocję tej widowiskowej dyscypliny sportu w Polsce.

SsangYong partnerem Sopot Polo Beach Masters 2007 SsangYong partnerem Sopot Polo Beach Masters 2007 SsangYong partnerem Sopot Polo Beach Masters 2007 SsangYong partnerem Sopot Polo Beach Masters 2007

W turnieju, który odbył się w czwartek 30 sierpnia przed sopockim klubem VIVA, wzięły udział 2 drużyny: SsangYong oraz Baldessarini w składzie :

Drużyna SsangYong Sharks:
– Maciej Olbrych
– Jan Jurek
– Michał Kołodziej

Drużyna Baldessarini Seawolves:
– Gonzalo Medina
– Grzegorz Zalasiński
– Paweł Olbrych
– Dariusz Kordek

Mecz wygrała drużyna Baldessarini. Puchar wręczał wiceprezydent Sopotu – Pan Wojciech Fułek.

Najlepszym graczem zawodów okazał się Pan Jan Jurek, a najlepszym koniem – Kinder (właściciel konia – Michał Kołodziej).

SsangYong partnerem Sopot Polo Beach Masters 2007 SsangYong partnerem Sopot Polo Beach Masters 2007 SsangYong partnerem Sopot Polo Beach Masters 2007 SsangYong partnerem Sopot Polo Beach Masters 2007

Ostatni turniej Polo w sezonie 2007 odbędzie się w najbliższą niedzielę, 9 września,
o godzinie 14.00 w Klubie Buksza Polo w miejscowości Obręb (ul. Lipowa 5), gmina Góra Kalwaria.

Serdecznie zapraszamy.

CO TO JEST GRA POLO?

Polo jest najszybszą z gier zespołowych i bez wątpienia jednym z najbardziej widowiskowych sportów. Polega na rozgrywaniu piłki wielkości pomarańczy za pomocą kija o dl. 130 cm zakończonego młotkiem, a wszystko to z grzbietu galopującego konia. Mecz składa się z czterech części – czakerów, trwających po siedem i pól minuty na boisku o wymiarach 230 x 140 m.

źródło: SsangYong

Leave A Comment