Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Skomputeryzowany Fiat Bravo

3 września 2007
Bez kategorii, Fiat Nowości

Wraz z premierą Fiata Bravo debiutuje Blue&Me™ Nav, czyli zestaw nawigacji satelitarnej będący owocem 3 lat współpracy między Fiat Auto i Microsoft.

Oprócz zestawu głośnomówiącego z interfejsem Bluetooth® i zaawansowaną funkcją rozpoznawania głosowego, portu USB, odtwarzacza MP3 i SMS – w nowym modelu Fiata jest dostępna także funkcja nawigacji. Blue&Me™ Nav oferuje prosty i intuicyjny system nawigacji z piktogramami, wyposażony w nowatorski sposób wprowadzania celu podróży przy użyciu poleceń głosowych.


Blue&Me™ gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i łatwość użycia. Polecenia głosowe i ich integracja z przyciskami umieszczonymi w kole kierownicy i z informacjami na wyświetlaczu pozwalają użytkownikowi na korzystanie z telefonu komórkowego z funkcją Bluetooth®, nawet wtedy, gdy telefon znajduje się w kieszeni marynarki czy też w torbie bez odrywania rąk od kierownicy. Zaawansowany system rozpoznawania głosowego umożliwia również odtwarzanie głosowe nadchodzących SMS-ów.

Dla klienta, który zdecyduje się na zakup Blue&Me™ Nav przewidziano „zestaw do nawigacji” zawierający nośnik pamięci (pen drive) USB z zarejestrowaną mapą i CD rezerwowe (back up), które można użyć do przegrania mapy na osobisty odtwarzacz MP3 razem z iPod'em.

źródło: Fiat / Moto Target

Leave A Comment