Aktualności
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Porsche Cayenne – Pakiet stylizacyjny firmy TechArt

20 września 2007
Bez kategorii, Nowości Porsche

Przedstawiamy Państwu zdjęcia najnowszego pakietu stylistycznego Aero I firmy TechArt, przeznaczonego do modelu Cayenne.


W odróżnieniu od kosmicznie drogiego, niesamowicie szybkiego i nieco wulgarnego modelu Magnum, czyniącego z luksusowego SUV-a Cayenne rakietę balistyczną, pakiet aerodynamiczny Aero I jest mniej krzykliwy. Tuner starał się nadać linii Cayenne jak najbardziej elegancki wygląd. W skład zestawu wchodzi przedni spoiler zderzaka, tylna lotka dachowa, listwy progowe oraz tylny dyfuzor. Specjalny moduł TechArt pozwala na obniżenie Cayenne o 30 mm, co w zasadzie wyklucza jazdę w terenie za to sprawdza się podczas szybkiej jazdy autostradą. Kolejną opcja jest zwiększenie mocy silnika do 620 KM i zastąpienie pokrywy silnika karbonową nakładką.


U niemieckiego tunera możemy także nowe aluminiowe obręcze kół TechArt Formula II o średnicy 22 cali! Zalecane przez tunera opony Continental ContiCrossContact UHP o wymiarach 295/30 ZR22 kosztują 6600 złotych za komplet. Znacznie drożej zapłacić trzeba za podniesienie mocy silnika (około 40 tysięcy złotych). Ale TechArt nie narzeka na brak zamówieńźródło: TechArt / Moto Target

Leave A Comment