Dni otwarte w salonach Hyundaia

18 września 2007
Bez kategorii, Hyundai Nowości

W dniach 17-30 września Hyundai Motor Poland zaprasza klientów do autoryzowanych salonów sprzedaży na Szczęśliwe Dni Otwarte z Hyundaiem. Osoby zdecydowane na zakup modelu i30 mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnych promocji.

Prawdziwe szczęście może spotkać tych, którzy odbędą nim jazdę próbną. Czeka na nich konkurs, w którym można wygrać samochód – oczywiście nowego Hyundaia i30.


Tylko między 17 a 30 września można kupić Hyundaia i30 z jedną z trzech promocji do wyboru:

1) Ubezpieczenie Allianz OC/AC/NW gratis + lakier metalik gratis + opony zimowe Dunlop gratis

2) Kredyt 50/50 bez prowizji i odsetek + lakier metalik gratis + opony zimowe Dunlop gratis

3) Rabat 2000 zł + lakier metalik gratis+ opony zimowe Dunlop gratis

Przy wyborze opcji II lub III można dodatkowo skorzystać z rewelacyjnej oferty na pakiet ubezpieczeń Allianz, który kosztuje tylko 1750 złotych niezależnie od wartości samochodu. Przy wyższej cenie samochodu stawka ubezpieczeniowa wynosi zaledwie 2,3% wartości auta. Promocja obejmuje pełen zakres ubezpieczenia: OC/AC/NNW/Assistance/ZK.

Ponadto w dniach 17 września – 13 października trwać będzie konkurs, w którym nagrodą główną jest nowy Hyundai i30. Aby wziąć udział w konkursie należy odbyć jazdę próbną tym modelem, a następnie wypełnić kupon konkursowy. Na pozostałych pięciu zwycięzców czekają odtwarzacze mp3. Regulamin konkursu dostępny jest w autoryzowanych salonach marki Hyundai.

Promocja i konkurs są ograniczone w czasie. Szczegółowe informacje o Szczęśliwych Dniach Otwartych z Hyundaiem umieszczono na [link=http://www.hyundai.pl]www.hyundai.pl[/link].

źródło: Hyundai

Leave A Comment