Aktualności

Borys Szyc i tajemnicza Irena

23 września 2007
Bez kategorii, Nowości Renault

Renault Polska prezentuje dalszą część kampanii z Borysem Szycem w roli policjanta ścigającego uciekających przestępców.

Ireno, nie wrócę dzisiaj na kolację. Coś mi wypadło – tymi słowami kończy się telewizyjny spot Renault Clio z Borysem Szycem jako policjantem w roli głównej. Nowej emisji spotów towarzyszy specjalnie dedykowana strona internetowa [link=http://www.ireno.pl]www.ireno.pl[/link], poświęcona modelowi Renault Clio. Po stronie konkursowej oprowadza tajemnicza bohaterka Irena. Dla wszystkich, którzy odwiedzą stronę do 31 października, przygotowany został specjalny konkurs, w którym do wygrania jest Renault Clio z limitowanej serii Rip Curl oraz 6 podwójnych kursów doskonalenia techniki jazdy w Szkole Jazdy Renault. Spot można oglądać do 10 października 2007 roku w TVP, TVN, Polsacie oraz kanałach tematycznych.

RENAULT CLIO SPORT


Renault Clio Sport to wyjątkowy samochód, zapewniający unikalne osiągi i przyjemność prowadzenia. Clio Sport zostało wyposażone w nową wersję silnika wolnossącego 2.0 16V, który jeszcze mocniej podkreśla sportowy charakter tego auta. Samochód jest nisko zawieszony, co sprawia, że świetnie spisuje się na krętych drogach. Pod jego maską drzemie potężny silnik o mocy 197 KM, który potrafi rozpędzić auto do 100 km/h zaledwie w ciągu 6,9 sekundy.

źródło: Renault

Leave A Comment