Car Audio – Wymiana fabrycznego audio w Audi Q7

4 lipca 2007
Bez kategorii, Car Audio Nowości


Panowie z eXtreme Car Audio jak zwykle wykazali się profesjonalizmem. Stworzyli całkowicie dyskretny system w Audi Q7. Tak dyskretny jak tylko to możliwe!

Głośniki Infinity z serii Kappa zamontowane w zmodyfikowanych miejscach fabrycznych (dystanse, tłumienie, nowe kable), wzmacniacze Infinity z serii Reference zamontowane zostały za tylnymi fotelami, a subwoofery JBL z serii GTO (4x20cm) zabudowane w obudowie zamkniętej pod podłogą bagażnika. Całość została podłączona pod fabryczny system Audi MMI (fabryczne „radio”).


Dzięki kilku zabiegom, sterowanie systemem pozostaje tak komfortowe jak w nagłośnieniu fabrycznym. Funkcja subwoofer, która pierwotnie regulowała ilość niskich tonów z głośników w przednich drzwiach obsługuje teraz zabudowane pod podłogą JBLe.

Różnica w jakości dźwięku jest nie do opisania! I to zarówno jeśli chodzi o jakość brzmienia jak i dynamikę.


Dzięki przemyślanej koncepcji, cały zestaw został perfekcyjnie wkomponowany we wnętrzu Audi Q7 tak, że nie ma po nim śladu. Jedyny ślad pozostawia „na uszach” słuchajacych, a są to wrażenia godne zapamiętania! Zatem z pełnym przekonaniem możemy potwierdzić, że fabryczne nagłośnienia nawet w autach tej klasy służą co najwyżej do słuchania… wiadomości 🙂

źródło: eXtreme Car Audio

Leave A Comment