Car Audio – Toyota RAV4 – DVD & Hi-FI

4 lipca 2007
Bez kategorii, Car Audio Nowości


W tej Toyocie na życzenie właściciela ekipa z eXtreme Car Audio wykonała kompleksową zabudowę audio-video dostosowaną do jego preferencji.


System składa się z: stacji medialnej JVC KD-AVX700 zabudowanej w wykonanej całkowicie od podstaw ramce adaptującej; uzupełnieniem tego rozbudowanego radia jest przenośna nawigacja JVC KV-PX70 będąca także „zestawem głośnomówiącym” .


Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth; sekcję „rozrywki tylnego siedzenia” tworzą dwa podsufitowe monitory JVC KV-MR9010 – po jednym dla każdego z pasażerów; o dobrą rozrywkę (gry i filmy DVD!) dbają dwie konsole Sony PlayStation2 Slim, które zabudowaliśmy w tylnych osłonach przednich foteli; system Hi-Fi składa się z głośników Infinity Kappa Perfect 6.1 zabudowanych w przednich i tylnych drzwiach zasilanych przez wzmacniacz JBL Pro Power PX300.4 oraz subwoofera Infinity Kappa Perfect 10VQ któremu moc dostarcza wzmacniacz JBL Pro Power PX600.2; sekcję zasilania wzbogaca dodatkowy akumulator Stinger oraz kondensator buforowy o pojemności 1F.


Ciekawymi elementami zabudowy, na które chcielibyśmy zwrócić uwagę to: wykonana od podstaw ramka adaptująca do radia; panel w konsoli środkowej sterujący wbudowanym systemem antyradarowym (antyradar zabudowany pod podsufitką oraz dwa jamery) oraz systemem video (kamera cofania i tylne monitory); zabudowa zwrotnic i podświetlenie głośników; oringi ze stali nierdzewnej szczotkowanej wokół głośników wysokotonowych;


Zabudowa konsoli PS2 oraz ergonomiczna i efektowna zarazem zabudowa bagażnika. Taki system oferuje potężne możliwości rozrywki „z podziałem na role” – osobno dla pasażerów na przednich jak i tylnych siedzeniach! Brzmienie systemu Hi-Fi nacechowane jest wszechogarniającą dynamiką i potęgą (w sumie ponad 900W RMS!) oraz naturalnością, a dzięki olbrzymim możliwościom dostosowania profilu dzięki wbudowanym funkcjom stacji JVC można dopasować dźwięk do swoich preferncji w sposób niemal perfekcyjny! Nowoczesna elektronika wraz z inwencją instalatorów daje dzisiaj nieograniczone możliwości w spełnianiu audio i video marzeń!!! 🙂

źródło: eXtreme Car Audio

Leave A Comment