Car Audio – Mercedes ML – multimedia + modyfikacja Hi-Fi

4 lipca 2007
Bez kategorii, Car Audio Nowości


W najnowszym Mercedesie ML fachowcy z eXtreme Car Audio zmodyfikowali fabryczny zestaw audio, a w zasadzie zbudowali od nowa dobrej klasy system Hi-Fi oraz zainstalowali system „rozrywki tylnego siedzenia”.


Zacznijmy od multimediów – pod sufitem zagościł 10″ monitor Autosonik, a w oparciu fotela kierowcy zabudowano konsolę Sony PS2 Slim odtwarzającą oczywiście oprócz gier także filmy DVD. Komplet uzupełniają słuchawki bezprzewodowe. W ten sposób pasażer na tylnej kanapie może zupełnie niezależnie i nie absorbując kierowcy zająć się graniem w gry video czy oglądaniem filmów bądź może również posłuchać muzyki.


O dobre nagłośnienie kabiny troszczy się już wysokiej klasy system Hi-Fi oparty o radio fabryczne. Głośniki to Infinity Kappa Perfect (przód) i Kappa (tył), wzmacniacz zabudowany pod siedziskiem tylnej kanapy to JBL Power PX300.4, a o niskie tony troszczy się zamontowany w zabudowie stworzonej od podstaw w lewej wnęce bagażnika 10″ subwoofer Infinity Kappa Perfect. Pomimo zainstalowanego fabrycznie systemu audio HK różnica w brzmieniu jest jak odległość ziemi od słońca – kolosalna! I to pod każdym względem. Wreszcie pan Krzysztof – właściciel auta – jest zadowolony!
źródło: eXtreme Car Audio

Leave A Comment