Nowy Renault Laguna w całej okazałości

25 czerwca 2007
Bez kategorii, Nowości Renault

Prezentujemy Państwu zdjęcia nowej Laguny w pełnej okazałości! Nowa Laguna została zaprojektowana z myślą o dostarczeniu przyjemności z prowadzenia auta. Jej zachowanie na drodze jest wręcz wzorcowe, a bezpieczeństwo bierne reprezentuje najwyższy poziom.


Elegancja i wyposażenie w naturalny sposób plasują ten samochód w segmencie aut stworzonych na dalekie trasy. Samochód będzie o 10 cm dłuższy od poprzednika, a pod maską odnajdziemy silniki benzynowe i wysokoprężne o mocy od 115 do 260KM.


Z niespotykaną jakością i komfortem współgra harmonijny design wnętrza, dzięki któremu podróż staje się niespotykanym doznaniem. Nowe Renault będzie konkurowało między innymi z VW Passatem i Fordem Mondeo i tym razem ma szanse nawiązać równą walkę. Ma mu w tym pomóc nowa polityka Grupy Renault, która uznała za priorytet uplasowanie Nowej Laguny w pierwszej trójce najlepszych modeli w swoim segmencie pod względem jakości produktu i usług.


Zobowiązanie dotyczące jakości odnosi się również do całej gamy modeli Renault. Ilość usterek zgłaszanych w pierwszym roku eksploatacji pojazdów (od połowy 2005 do połowy 2006 roku) spadła o 40% dla całej gamy samochodów Renault.

Ceny Laguny będą rozpoczynały się od 20 900 Euro. Kombi będzie o 1000 Euro droższe.źródło: Renault / Moto Target

Leave A Comment