Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Nowe Renault Laguna – pierwsze oficjalne zdjęcia

9 maja 2007
Bez kategorii, Nowości Renault

Czy będzie dużo większa? Czy będzie podobna do poprzedniej wersji? Czy jej wnętrze to najwyższa klasa wykończenia w tym segmencie? Na te pytania pełną odpowiedź będzie można poznać 5 czerwca, ale już teraz można na bieżąco śledzić on-line kolejne odsłony najnowszego modelu Renault na stronie [link=www.insidenewlaguna.com]www.insidenewlaguna.com[/link].


Nowa Laguna została zaprojektowana z myślą o dostarczeniu przyjemności prowadzenia auta. Jej zachowanie na drodze jest wręcz wzorcowe, a bezpieczeństwo bierne reprezentuje najwyższy poziom. Elegancja i wyposażenie w naturalny sposób plasują ten samochód w segmencie aut stworzonych na dalekie trasy.


Z niespotykaną jakością i komfortem współgra harmonijny design wnętrza, dzięki któremu podróż staje się niespotykanym doznaniem. Już dziś na stronie [link=http://www.insidenewlaguna.com]www.insidenewlaguna.com[/link] można zobaczyć pierwszy film z Nową Laguną w roli głównej oraz Heikki Kovalainenem i Giancarlo Fisichellą w pozostałych rolach.


Grupa Renault uznała za priorytet uplasowanie Nowej Laguny w pierwszej trójce najlepszych modeli w swoim segmencie pod względem jakości produktu i usług. Zobowiązanie dotyczące jakości odnosi się również do całej gamy modeli Renault. Ilość usterek zgłaszanych w pierwszym roku eksploatacji pojazdów (od połowy 2005 do połowy 2006 roku) spadła o 40% dla całej gamy samochodów Renault.

Premiera Nowej Laguny jest przewidywana na 5 czerwca 2007 roku.źródło: Renault

Leave A Comment