Aktualności

Nowa strona internetowa Mitsubishi Motors w Polsce

3 kwietnia 2007
Bez kategorii, Mitsubishi Nowości

Firma MMC Car Poland, oficjalny importer samochodów Mitsubishi w Polsce, stworzyła nową witrynę internetową dla swoich klientów – [link=http://www.mitsubishi.pl]www.mitsubishi.pl[/link] . Nowa, niezwykle czytelna strona internetowa pozwoli wszystkim zainteresowanym osobom bardzo szybko znaleźć potrzebne informacje. Uruchomiono już także nową microstronę [link=http://www.outlander.mitsubishi.pl ]www.outlander.mitsubishi.pl [/link]- w całości poświęconą debiutującemu właśnie w Polsce modelowi Outlander.

Projekt nowej strony opracowany w Polsce na podstawie wytycznych Mitsubishi Motors, pozwala na szybkie i łatwe odnalezienie poszukiwanych informacji. Nowa strona internetowa, umożliwia klientom szybkie uzyskanie wyczerpujących informacji na temat oferty Mitsubishi Motors w Polsce i historii firmy.

www.mitsubishi.pl


W zakładkach dotyczących każdego z oferowanych w Polsce modeli znajdziemy opisy aut, dane techniczne, istotne informacje z zakresu bezpieczeństwa, zdjęcia i katalogi aut oraz akcesoriów a także informacje na temat form finansowania wraz z kalkulatorami kredytowymi i leasingowymi. W nowej witrynie zamieszczono oczywiście cennik aut, adresy autoryzowanych stacji dealerskich, wyszukiwarkę, relacje z najważniejszych światowych wystaw motoryzacyjnych oraz najświeższe informacje z życia firmy.

Na stronie głównej serwisu można w łatwy sposób zamówić jazdę próbną, pobrać katalog oraz kontaktować się z wybranym salonem dealerskim.

W dziale Promocje klienci znajdą wszelkie informacje na temat bieżących promocji przy zakupie wszystkich modeli Mitsubishi. Kolejne działy nowej witryny to serwis i gwarancje oraz dział poświęcony sprzedaży klientom instytucjonalnym.

www.outlander.mitsubishi.pl


Nie mogło zabraknąć także na nowej stronie działu poświęconego sportom motorowym, które są swoistym znakiem rozpoznawczym i wielkim dziedzictwem marki. W zakładce Sport klienci znajdą relacje z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata, Pucharu Świata Samochodów Terenowych oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wraz ze zdjęciami i filmami.

Działa już także witryna w całości poświęcona najnowszemu modelowi Mitsubishi Outlandera, który właśnie debiutuje na polskim rynku. Dzięki stronie www.outlander.mitsubishi.pl klienci mają dostęp do pełnej informacji na temat tego auta oraz mogą zamówić jazdę próbną i bezpłatny egzemplarz Magazynu Outlandera. Do końca kwietnia nowy Outlander pojawi się we wszystkich salonach dealerskich Mitsubishi w Polsce. We wszystkich placówkach klienci będą mieli możliwość umówienia się na jazdę testową.

źródło: Mitsubishi

Leave A Comment