Zaprojektuj Opla Astrę następnej generacji

26 marca 2007
Bez kategorii, Nowości Opel

Przed nami kolejny konkurs rysowniczy, który zakończy się podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (9-13 maja 2007) na stoisku DesignForum. Tym razem wiąże się on z najważniejszym modelem Opla – Astrą, która za sprawą produkcji w Gliwicach stała się nam bardzo bliskim autem.


ZADANIE
Jak zwykle zadanie polega na zaprojektowaniu sylwetki następnej generacji tego samochodu.

DATY
Na prace będziemy czekali do końca kwietnia, po czym zostaną one przesłane do stylisty Opla. Rozwiązanie konkursu nastąpi 12 lub 13 maja na stoisku DesignForum, gdzie będziemy gościli naszego jurora oraz mogli podziwiać pojazdy prototypowe tej marki.

NAGRODA
Zwycięzca konkursu zaproszony zostanie do ośrodka designu w Ruesselsheim.

WARSZTATY
Jednocześnie odbędą się warsztaty rysownicze prowadzone przez naszego jurora, podczas których za „model” posłuży nam najnowsza Corsa.

PRACE
Wracając do samych prac, warto się zastanowić nad stylem projektowanego auta. Możliwości są raczej tylko dwie; albo zaproponujemy wersję ewolucyjną, albo też zdecydujemy się na pełen odlot – czyli wersję rewolucyjną. Zapewne mile widziane będą mniej typowe odmiany takie jak TwinTop, kombi czy też SUV, a nawet zupełnie nowe gatunki pojazdu. Sukces w Waszych rękach.

INFORMACJE DODATKOWE
Prace należy nadsyłać na e-mail: konkurs@designforum.pl bądź na adres redakcji
AutoRok, ul. Ostródzka 234c, 03-289 Warszawa.

GALERIA
Więcej informacji oraz prace dostępne na stronie www.designforum.pl

Udział w konkursie oraz w warsztatach DesignForum jest bezpłatny.

źródło: DesignForum

Leave A Comment