Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Tylko jeden egzemplarz Forda Mustanga

26 marca 2007
Bez kategorii, Ford Nowości

Firma Roush zyskała renomę dzięki ekstremalnym przeróbkom Forda Mustanga. W obecnej ofercie jest kilka zestawów podnoszących moc tego kultowego modelu. Jednak prawdziwą perełką jest ostatnia wersja nazwana Black Jack.


Wiadomo że powstanie zaledwie 100 numerowanych egzemplarzy tego auta, wyposażonych w najmocniejszy kit poprawiający osiągi Stage 3. Wiadomo też, że prawie wszystkie będą miały nadwozie coupe. Prawie, ponieważ powstanie tylko jeden egzemplarz z otwieranym dachem. Niestety nie będzie można go kupić. Jedynym sposobem na wejście w posiadanie tego 430-konnego kabrio będzie udział w corocznej licytacji dobroczynnej fundacji legendarnego pięściarza Muhammada Ali. Wielka licytacja odbędzie się jutro podczas uroczystej gali „Fight Night Extravaganza” w kompleksie Mariott Desert Ridge w Phoenix.

Gwiazdy muzyki, ekranu i sławni sportowcy uczestniczą w corocznej imprezie wspomagającej osoby z chorobą Parkinsona. W dwunastoletniej historii fundacja założona przez Muhammada Ali (również dotkniętego tym schorzeniem) zebrała ponad 38 milionów dolarów. Pieniądze te wsparły Instytut Neurologii w Barrow noszący imię boksera wszechczasów. Aukcję wyjątkowego Mustanga o numerze seryjnym 13, poprowadzi Arnold Schwarzenegger, Robin Williams i Jim Carrey. Szczęśliwy zwycięzca, oprócz wspaniałego Mustanga i świadomości wspierania chorych i potrzebujących, będzie miał okazję zjeść kolację z legendą sportów motorowych Jackiem Roush, który jest jednym z założycieli firmy.

źródło: WCF / Moto Target

Leave A Comment