5. TUNING SHOW w Krakowie

9 marca 2007
Komentarze wyłączone
Bez kategorii, O firmie Publikacje Relacje

W dniach 19-20 maja w Krakowie odbędzie się impreza „Tuning Show” tworzona przez prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Impreza odbędzie się już po raz piąty przy ulicy Centralnej 41A.

Tuning Show jest profesjonalną, bardzo dynamicznie rozwijającą się imprezą, skupiającą w jednym miejscu właścicieli jedynych w swoim rodzaju samochodów, firmy produkujące i dystrybuujące niezbędny do poprawiania aut sprzęt, warsztaty zajmujące się na codzień tuningiem, a także rzesze sympatyków i potencjalnych tuningowców.

Tuning Show w Krakowie z roku na rok nabiera rozpędu. W pierwszej edycji wzięło udział ponad 100 samochodów i niecałe 4 000 zwiedzających.

Czwartą edycję odwiedziło już prawie 12 tysięcy osób (60% więcej niż w roku poprzednim). Przedstawiciele 30 klubów tuningowych, 16 firm oraz osoby prywatne zaprezentowały ponad 240 samochodów.

PLAN IMPREZY:

– najlepszy zestaw audio

– dB drag

– najgłośniejszy wydech

– pchanie auta na czas

– najliczniej reprezentowany klub tuningowy

– konkurs na najlepiej stuningowany samochód

– konkurs palenia gumy

Zwycięzca konkursu na najlepiej stuningowany samochód otrzyma Puchar „NEED FOR SPEED CARBON”. Ci, którzy nie zasiądą za kierownicą własnego stuningowanego samochodu będą mogli spróbować swoich sił w grze „NEED FOR SPEED CARBON”. Firma Electronic Arts Polska wydawca serii NEED FOR SPEED zorganizuje w specjalnej strefie, co 1h, zawody dla wszystkich uczestników wystawy. Do wygrania będą cenne nagrody!

My tam będziemy, tak więc przedstawimy Wam relację z tej imprezy. Zaprezentujemy gorące informacje oraz zdjęcia z 5. TUNING SHOW w Krakowie.

MAPKA DOJAZDU

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie imprezy 5. TUNING SHOW w Krakowie

PATRONI MEDIALNI

SPONSOR IMPREZY

Comments are closed.