Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

"LightShow News 2007" – nowe produkty akcesoryjne Helli

16 lutego 2007
Bez kategorii, Inne INFO

24-stronnicowa broszura z nowymi produktami do stylizacji auta i akcesoriami dla samochodu.

Warszawa, luty 2007. W nowej broszurze „LightShow – News 2007”, Hella prezentuje nowości z zakresu akcesoriów. Są to m.in reflektory główne i lampy tylne do tuningu optycznego oraz reflektory dodatkowe.

Ten suplement do zeszłorocznego „Katalogu Akcesoriów” przedstawia wszystkie nowe produkty. Katalog i broszura „w parze” dostarczają ogólnej informacji o asortymencie akcesoriów Helli.

Nowości, to m.in. dostępne już na rynku reflektory doświetlające zakręty Dyna Beam do Opla Astry, Forda Focusa czy VW Golfa/Jetty oraz innowacyjne światła dzienne w technologii diodowej (LED).


Do Forda Focusa I oraz VW Golfa VHella proponuje również zestawy wymienne ksenonowe i halogenowe bez funkcji światła zakrętowego.

Nowe światła dzienne LED wymagają tylko 5-watowego źródła mocy. Trzy, wysokowydajne diody w lampie pozwalają na odpowiednie spostrzeganie samochodu na drodze, co przyczynia się do większego bezpieczeństwa ruchu. Natomiast są one również oszczędne i nie wpływają w znaczący sposób na zwiększenie zużycia paliwa.

Broszura będzie dostępna dla klientów Hella pod koniec lutego.

źródło: Hella

Leave A Comment