Aktualności

Alfa Romeo 147 Collezione – Limitowana Edycja

9 lutego 2007
Bez kategorii, Alfa Romeo Nowości

Kilka egzemplarzy limitowanej wersji Alfy Romeo 147 Collezione jest już dostępnych w Wielkiej Brytanii. Wyposażenie samochodu oferowanego w dosyć atrakcyjnej cenie obejmuje lakier metaliczny, skórzane wnętrze i 17-calowe obręcze aluminiowe.

W Wielkiej Brytanii pojawi się jedynie 500 sztuk kosztującego 13,950 funtów (3-drzwiowa wersja 1.6TS) modelu Collezione, który dostępny będzie w trzech ekskluzywnych kolorach nadwozia w połączeniu z kontrastującymi kolorami skórzanej tapicerki: czerwony i czarny, szary i czarny lub czarny i beżowy.


Na pokładzie serii specjalnej kierowcy odnajdą przyciski sterujące odtwarzaczem CD umieszczone na kole kierownicy, klimatyzację manualną, alarm, sześć poduszek powietrznych, ABS z EBD oraz system kontroli trakcji ASR.

Pod maską Alfy 147 Collezione znajdą się dwa 120 konne silniki – 1.6-litrowa jednostka benzynowa oznaczona symbolem TS oraz 1.9-litrowy diesel JTD. Mocne i nowoczesne jednostki napędowe katapultują auto od 0 do 100 km/h w odpowiednio 10.6 i 9.6 sekundy. W obydwu przypadkach prędkość maksymalna wynosi około 193 km/h.

źródło: Newspress / Moto Target

Leave A Comment