Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Fiat Panda

14 grudnia 2006
Bez kategorii, Fiat Nowości

Nowy Fiat Panda jeszcze nigdy nie był tak funkcjonalny. Dzięki najnowszym rozwiązaniom w zakresie komfortu i ultranowoczesnej technice stanowi nowatorską odpowiedź na wymagania współczesnego świata.


Dzięki swoim trzem wcieleniom -Actual, Activ, oraz Dynamic spełni potrzeby każdego użytkownika, wielki wewnątrz i mały jak miejsce na zatłoczonym parkingu. Solidność i zwrotność nowego Fiata Pandy przekracza dotychczasowe standardy. Doskonale wyciszony i oszczędny w zużyciu paliwa, niezawodny i zachwycający.


Fotel kierowcy zapewnia doskonałą widoczność drogi przed pojazdem, dźwignia zmiany biegów, umiejscowiona w środkowej części konsoli, powoduje, że wybieranie położeń jest ergonomiczne i płynne.


Jedno spojrzenie- i już wiesz, że to solidny pojazd, na którym zawsze możesz polegać -wprost wymarzony towarzysz codziennych przygód. Zasiądź za kierownicą, odkryj przestronną wygodę wnętrza i poznaj komfort podróżowania.


W nowym Fiacie Panda znajdziesz wystarczającą ilość miejsca dla wszystkich i na wszystko-zmieścisz w niej dzieci, ulubione zwierzaki oraz sprzęt sportowo-turystyczny.

Leave A Comment