Jak wynająć auto przez internet?

ford-mondeo-kombi-2020

Chcesz zarezerwować auto bez wychodzenia z domu? Nowoczesna wypożyczalnia samochodów zapewni ci nie tylko dostęp do formularza online, ale również zagwarantuje najlepsze ceny.

  • 1. Co warto wiedzieć przed wynajęciem auta?
  • 2. Opłaty związane z wypożyczaniem samochodów
  • 3. Jak zarezerwować auto?

Dzięki temu będziesz mógł skrócić czas potrzebny na załatwienie formalności i szybko wypożyczyć auto na potrzeby prywatne lub służbowe.

Co warto wiedzieć przed wynajęciem auta?

Każdy kierowca zainteresowany wynajęciem samochodu może skorzystać z intuicyjnego formularza, dzięki czemu samodzielnie określi interesujący go segment aut oraz markę i model. Jeżeli chodzi o dokumenty, które należy mieć, aby można było wypożyczyć auto, to wystarczy do tego dowód osobisty lub paszport oraz prawo jazdy. Dzięki temu żaden kierowca nie powinien mieć problemów z załatwieniem formalności. Oferta dostępna jest również dla osób, które nie mają polskiego prawa jazdy i korzystają z uprawnień wystawionych w innym kraju. Jednym ograniczeniem jest wymagany wiek kierowcy. W momencie, w którym będziesz chciał odebrać kluczyki, musisz mieć ukończony 21 rok życia. Jeżeli natomiast zależy ci na wypożyczeniu luksusowego auta, wiek zostanie zwiększony do 25 lat. Dzięki takiemu podejściu wypożyczalnia ma pewność, że z jej oferty korzystają odpowiedzialni kierowcy. Ci natomiast mogą natomiast liczyć na najlepsze ceny i brak ukrytych opłat. Wypożyczając auto na dłuższą trasę, możesz pomyśleć o zgłoszeniu dodatkowego kierowcy, dzięki czemu będzie on mógł w razie potrzeby zastąpić cię za kierownicą. Tego typu zgłoszenia możesz dokonać na etapie składania rezerwacji internetowej lub osobiście w punkcie wypożyczalni.

audi-q5-s-line-2020

Opłaty związane z wypożyczaniem samochodów

Wybierając wynajem samochodów oferowany przez comfortcar.pl, nie musisz się martwić ukrytymi opłatami. Wypożyczalnia nie wymaga kaucji, więc nie musisz blokować swoich pieniędzy. Jest to bardzo uciążliwe szczególnie przy wynajmie samochodu na wakacje, gdy dodatkową gotówkę lepiej mieć przy sobie. Unikaj więc usług firm, które wymagają wysokiego depozytu lub kaucji. Rezerwując auto przez formularz online, możesz skorzystać z karty, aby od razu opłacić zamówienie. Jeżeli jednak preferujesz tradycyjne rozwiązania, możesz również rozliczyć się przy odbieraniu auta. Każdy pojazd, który dostępny jest w ofercie wypożyczalni, posiada ubezpieczenia OC i AC. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, że jeżeli doszłoby do wypadku, firma żądałaby od ciebie dużych kwot. Wypożyczalnia zadbała również o ochronę na wypadek kradzieży.

Jak zarezerwować auto?

Jedyne co musisz zrobić, aby skorzystać z auto wynajem to podanie miejsca odbioru i zwrotu samochodu. Na tym etapie formularza możesz również wskazać daty, w których będziesz chciał odebrać pojazd oraz zwrócić go firmie. Warto to zrobić, aby wyszukiwarka wyświetliła ci modele samochodów, które będą wówczas dostępne. Przy każdej propozycji znajdziesz opis pojazdu, zdjęcie, cenę wynajmu oraz opinie kierowców, którzy mieli okazję korzystać z danego auta. Warto się z nimi zapoznać, aby wynajęte auto w pełni odpowiadało twoim potrzebom. W każdym momencie możesz również skontaktować się z pracownikiem wypożyczalni, który postara się pomóc ci w wybraniu auta. Dzięki temu możesz łatwo załatwić wynajem samochodów dla swojej firmy lub na potrzeby własne. Jeżeli planujesz podróż z dzieckiem, to bez problemu wypożyczysz bezpieczny fotelik. Popularna wypożyczalnia zapewnia również możliwość podstawiania aut prosto na lotnisko i to bez dodatkowych dopłat.