Aktualności
Drugie życie Hondy S2000 (Styczeń 12, 2020 12:50 pm)
Pokaz nowego Defendera w Car Master w Krakowie (Grudzień 19, 2019 9:44 am)
Pakiet OC i AC – czy to się opłaca? (Grudzień 13, 2019 12:18 pm)
Modyfikacja BMW, które wcale nie jest BMW (Listopad 28, 2019 2:29 pm)

Pokaz nowego Defendera w Car Master w Krakowie

19 grudnia 2019
defender

Wiosną 2020 roku trafi do salonów sprzedaży nowy model Defendera – legendy o nowoczesnym designie. Renomowany dealer marki Land Rover – Car Master Kraków zorganizował w listopadzie przedpremierowy pokaz nowego modelu Defendera z udziałem jego ambasadora – Przemka Kossakowskiego oraz gościem specjalnym – Maciejem Kamińskim.

Nowy Land Rover Defender – gwiazdą pośród ciekawych osobowości

Pokaz przedpremierowy nowego Defendera, który odbył się u znanego dealera Land Rovera – Car Master w Krakowie, nie tylko stanowił doskonała jego prezentację, ale również umożliwił kontakt z nietuzinkowymi postaciami.

Ambasadorem nowego modelu Defendera został Przemek Kosakowski – znany podróżnik i dziennikarz, prowadzący serię programów na TTV, którego wyróżnia odwaga oraz determinacja w podejmowaniu wyzwań i odkrywaniu świata. Od 2012 roku pojawiło się dotychczas 5 cykli programów Kossakowskiego, które były zatytułowane:
– „Kossakowski szósty zmysł”;
– „Kossakowski Inicjacja”;
– „Kossakowski nieoczywiste”;
– „Kossakowski, być jak…”;
– „Kossakowski wtajemniczenie”.

przemek-kossakowski

Z kolei Land Rover Defender to synonim wytrzymałości i bezkompromisowego pokonywania najbardziej ekstremalnych tras. Stąd pomysł by to właśnie Przemek Kossakowski został Ambasadorem nowego modelu Defendera.

Na imprezie był również obecny fantastyczny człowiek Maciej Kamiński, który udowadnia, że niepełnosprawność ich nie ogranicza w poznawaniu świata i ludzi. Podróżnik porusza się na co dzień na wózku inwalidzkim i wybrał się wraz z przyjaciółmi w podróż po Ameryce, przystosowanym do swoich potrzeb Defenderem 110 z 1996 roku. Przemierzali oni, miedzy innymi przez dżunglę Ameryki południowej, rzekę Amazonkę, pustynną Atacamę, jak również mroźną Alaskę. Swoją fantastyczną podróż rozpoczęli 9 listopada 2016 roku i skończyli we wrześniu 2018 roku. Z kolei realizacja całego projektu zajęła im 4,5 roku.

Przyjaźń tych nietuzinkowych panów zrodziła się w szpitalnej sali, w której się spotkali 12 lat temu. Wówczas wspólnie marzyli o podróżach i odkrywaniu całego świata. Wiedzieli, że ich niepełnosprawność nie powstrzyma ich w realizacji marzeń.

Zapraszamy na szczegółową relację z pokazu Land Rover Defender

Nowy model Defendera – niezawodność w nowej odsłonie

Oczywiście główną gwiazdą był nowy Land Rover Defender, który zachwycał swoim nowoczesnym designem. Jest to wciąż samochód do zadań specjalnych stworzony w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne by jeszcze bardziej zwiększyć jego wytrzymałość oraz zadbać o najwyższy komfort jazdy i prowadzenia go niezależnie od warunków. W przeciwieństwie do swych poprzedników jest nie tylko idealny do jazdy w terenie, ale również po utwardzonych drogach. Nowy Defender to samochód, na którym można polegać zawsze i wszędzie. Nowy Land Rover Defender wyróżnia się:

– nowoczesnym i komfortowym, ale i funkcjonalnym wyposażeniem;
– optymalną wytrzymałością;
– intuicyjnymi technologiami gwarantującymi nie tylko wygodę, ale też doskonałą łączność i widoczność (m.in. inspirowany smartfonem system informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro, System Nawigacji Connected Pro oraz Technologia ClearSight Ground View);
– niewiarygodnym designem na miarę XXI wieku;
– unikalną monokokową konstrukcją;
– zwiększonymi możliwościami terenowi – to nie tylko napęd na 4 koła, ale także geometria off-roadowa oraz konfigurowalny system Terrain Response.

Nowy Land Rover Defender poszedł w stronę najnowszych trendów technologicznych pozostając wierny legendarnej niezawodności i z pewnością nie zawiedzie swoich miłośników.

  • Dominika Kasiakk

    Fajne auto, mnie się podoba jak najbardziej. Ja może i nie mam takiego auta i nie wiem czy kiedyś będę sobie mogła na niego pozwolić. Ale z mojego obecnego też jestem zadowolona i staram się by był czysty i zadbany. Ale to sporo też mi w tym pomagają kosmetyki od https://showcarshine.pl/