Nagła awaria samochodu – jak szybko zdobyć pieniądze na naprawę auta?

8 czerwca 2018
awariasamochodu

Samochód to dla niektórych środek transportu, bez którego nie są w stanie dotrzeć inaczej do pracy czy na uczelnię. Ci, którzy mieszkają na obrzeżach miast lub poza nimi potrzebują auta także po to, by przewieźć zakupy czy dostać się do miejsca, które znajduje się daleko od wszelkich przystanków. Dla takich osób nagła awaria samochodu jest ogromnym utrudnieniem. Co można zrobić w takiej sytuacji? Skąd wziąć środki na naprawę?

Naprawa samochodu: skąd wziąć pieniądze?

Skąd można wziąć gotówkę na naprawę auta, jeśli na koncie bankowym widnieje skromna suma, a ostatnie oszczędności zostały zainwestowane lub wydane na coś zupełnie innego? Wiele osób w pierwszym odruchu zwróci się zapewne do rodziny lub znajomych. Prośba wydaje się na tyle zrozumiała i oczywista, że każda bliska osoba, która ma w sobie choć trochę empatii (i odpowiednią liczbę zaskórniaków na czarną godzinę) powinna pożyczyć odpowiednie środki. Nie zawsze jest to jednak możliwe – sporo osób trzyma oszczędności na różnego rodzaju lokatach, a nagła wypłata pieniędzy kończy się stratą środków zarobionych na oprocentowaniu konta. Nie wszyscy mają też na tyle „zaskórniaków”, by móc od ręki pożyczyć zgromadzone fundusze. Co zrobić w takim wypadku? Dobrym rozwiązaniem jest zaciągnięcie zobowiązania finansowego. A konkretnie – skorzystanie z możliwości pożyczania pieniędzy przez Internet.

Pożyczka online: dlaczego warto?

W przypadku awarii samochodu, który pełni funkcję podstawowego środka transportu, warto pomyśleć o sięgnięciu po pożyczkę online. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie otrzymanie potrzebnej gotówki. Potencjalny Klient musi jedynie wypełnić krótki, mało skomplikowany wniosek znajdujący się na stronie internetowej danej firmy. Na przykład w wonga.pl Klient zaznacza najpierw na stronie, jaki rodzaj pożyczki oraz jaka kwota go interesuje, a następnie wypełnia formularz i wykonuje symboliczny przelew weryfikacyjny, aby potwierdzić podane przez niego dane osobowe. Decyzja o ewentualnym przyznaniu gotówki jest podejmowana zazwyczaj dość szybko, dzięki czemu często pieniądze znajdują się na koncie bankowym Klienta jeszcze tego samego dnia. To z kolei oznacza, że można rozpocząć błyskawiczne poszukiwania mechanika. O tym, dlaczego pożyczka online to dobry sposób na pozyskanie gotówki w razie awarii samochodu, można przeczytać więcej na stronie https://www.wonga.pl/pozyczka-na-samochod.

  • MarkD

    U mnie był podobny problem. Mieszkam daleko od pracy i zawsze docieram tam samochodem. Ale pewnego dnia mój silnik mojego samochodu zepsuł. Remont silnika kosztuje drogo. Aby naprawić samochód szybko mi trzeba było zapłacić całą kwotę od razu. Zajęło mi dodatkowej kwoty. Uzyskanie pożyczki na niewielką kwotę w banku zajmuje dużo czasu, więc zacząłem szukać alternatywy. W Internecie dowiedziałem się o szybkie kredyty online i postanowił wziąć taki kredyt na strona internetowa – https://vebkredit.pl/. Cały proces uzyskania kredytu zajął nie więcej niż 20 minut. Dodatkowe pieniądze pomogły mi szybko naprawić mój samochód. Dane kredyty są bardzo przydatne, jeśli chcesz szybko uzyskać niewielką sumę pieniędzy.

  • https://chwilowkizadarmo.pl/ kfszymon

    Fakt. To wyróżnia kredyty bankowe od chwilówek prywatnych. W przeciągu 30 minut możemy mieć pieniądze na koncie i uregulować rachunek za naprawę auta.