Aktualności

Świąteczne punkty na stacjach Statoil

6 grudnia 2010
Bez kategorii, Inne INFO

Od 1 grudnia 2010, ruszyła promocja na stacjach Statoil, w której za zakup określonych doładowań i starterów Play, Tak Tak lub Orange dostaniesz bonusowe punkty w programie Premium Club. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Promocja potrwa od początku grudnia br. do 31 stycznia 2011 r.

[center] [img]/photos/old/news/inne/statoil_stacja_paliw.jpg[/img] [/center]
Każdy, kto kupi na stacji Statoil doładowanie elektroniczne Play lub Tak Tak o nominałach 50 zł, 100 zł czy 150 zł lub Orange o nominałach 50 zł, 100 zł, 200 zł otrzyma w ramach programu Premium Club liczbę punktów równą wartości zakupionego nominału. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody, znajdujące się w obszernym katalogu nagród Premium Club.

[center] [img]/photos/old/news/inne/statoil_promocja_prepaid_2010.jpg[/img] [/center]

Promocja epay i sieci stacji paliw obejmuje również zestawy startowe. Przy zakupie staterów Play Fresh 5 zł i Play Fresh 9 zł Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Tak Tak 5 zł i Tak Tak 9 zł za każde wydane 5 zł otrzymasz dodatkowe 5 punktów PC. Promocją objęty jest również starter Orange Na Kartę 10 zł, za który otrzymuje się 10 punktów PC i Orange Na Kartę 20 zł, który premiowany jest 20 punktami PC oraz czekoladą E. Wedel.

źródło: Statoil