Aktualności

Nowy Renault Kangoo Express i Kangoo Compact

30 października 2007

Nowe Kangoo Express i Nowe Kangoo Compact pozwolą Renault na poszerzenie oferty i wzmocnienie pozycji pierwszej marki na rynku samochodów dostawczych w Europie.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/renault_kangoo_express_1.jpg[/img] [/center]
Model Kangoo odniósł prawdziwy sukces handlowy – na całym świecie sprzedano ponad 2,2 mln sztuk tego pojazdu, ponad połowę stanowią wersje ciężarowe. Dzięki atrakcyjnym produktom i wysokiemu poziomowi świadczonych usług, Renault dysponuje ofertą doskonale dostosowaną do wymagań firm.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/renault_kangoo_express_2.jpg[/img] [/center]
Nowe modele Kangoo, produkowane w zakładach MCA w Maubeuge we Francji, reprezentują najwyższy poziom jakości w tym segmencie na wszystkich rynkach, co pozwoli na poprawienie wyników poprzedniej generacji, już wówczas uznawanej za „best in class”. Nowe Kangoo Express i Nowe Kangoo Express Compact to oferta dwóch furgonetek o wyrazistym charakterze i niezwykle wysokim poziomie komfortu, przystosowanych do potrzeb małych i dużych firm. Bardziej praktyczne i komfortowe Nowe Kangoo Express jest oferowane po konkurencyjnej cenie, zbliżonej do cen poprzedniej generacji.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/renault_kangoo_express_3.jpg[/img] [/center]
Renault Kangoo Express i Nowe Kangoo Express Compact zostały zaprezentowane na targach w Amsterdamie.

[b]Powyższe zdjęcia przedstawiają Renault Kangoo Express.[/b]

źródło: Renault