Nowe BMW 7 – Pierwsze zdjęcia szpiegowskie

Przedstawiamy pierwsze zdjęcia szpiegowski następcy BMW serii 7 wraz ze zdjęciami komory silnika nowego modelu!

[center] [img]/photos/old/news/samochody/bmw_7_2009_1.jpg[/img] [/center]
W przypadku BMW 7 nowej generacji, koncern postawił sobie jeden cel: sprawić, aby 2.5 tonowy kolos poruszał się po torze tak zwinnie, jak seria M3, a jednocześnie nie stracił nic ze swojego komfortowego charakteru. Reporterzy, którzy uchwycili auto podczas testów potwierdzają, iż nowa „siódemka” rzeczywiście prowadzi się niczym sportowy bolid.

[center][b][link=http://www.worldcarfans.com/spyphotos.cfm/spyphotoid/6070627.001/country/gcf/next-bmw-7-series-spied]OBEJRZYJ ZDJĘCIA SZPIEGOWSKIE BMW 7 NOWEJ GENERACJI[/link][/b][/center]
Obecna generacja serii 7 jest już na rynku od 2002 roku, a w 2005 samochód przeszedł drobny facelifting. Zdjęcia szpiegowskie potwierdzają, że nowy model będzie jeszcze większy. Pod szczelnym kamuflażem kryje się nowa maska, inne reflektory, nowe zderzaki i wloty powietrza oraz szersza osłona chłodnicy.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/bmw_7_2009_2.jpg[/img] [/center]
Według nieoficjalnych źródeł, nowe BMW 7 będzie bardziej stonowane od obecnie sprzedawanej wersji i nie wywoła takiego szoku, jak zaprezentowany w 2002 roku model.

Nowa generacja BMW serii 7 zadebiutuje nie wcześniej niż jesienią 2008 roku.

Kliknij [b][link=/e107_plugins/autogallery/autogallery.php?show=samochody%2FBMW%2FBMW_7]TUTAJ[/link][/b] i zobacz jak niegdyś wygladało BMW 7.

źródło: WCF / Moto Target