Seat Leon prezentowany przez Shakire

– SEAT Leon Cupra zaprojektowany przez Shakirę nagrodą w kampanii zbiórki funduszy
– SEAT wykazuje się odpowiedzialnością społeczną
– Intensywna kampania reklamowa firmy SEAT z charytatywnym przesłaniem

Na konferencji prasowej w Max Schmeling Halle w Berlinie SEAT i Shakira zaprezentowali nagrodę w kampanii zbiórki funduszy na rzecz fundacji charytatywnej Shakiry Pies Descalzos („Bose stopy”) – wyjątkowy egzemplarz modelu SEAT Leon Cupra noszący nazwę Leon Pies Descalzos.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_1.jpg[/img] [/center]
„Z wdzięcznością przyjmuję wsparcie dla Pies Descalzos” – powiedziała Shakira w czasie konferencji prasowej. „Potrzeby w zakresie zapewnienia edukacji i prawidłowego żywienia dzieci w mojej rodzinnej Kolumbii są ogromne i ufam, że inicjatywa firmy SEAT będzie wielce pomocna”.

„Wspomagając fundację charytatywną Shakiry okazujemy społeczną odpowiedzialność” – powiedział Erich Schmitt, prezes firmy SEAT. „Wykorzystując intensywną kampanię reklamową realizowaną we większości europejskich krajów, które odwiedzi Shakira, stwarzamy możliwość przekazania pieniędzy na rzecz fundacji Pies Descalzos.”

[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_2.jpg[/img] [/center]
[b]Wyjątkowy samochód[/b]

Leon Pies Descalzos został opracowany przez firmę SEAT we współpracy z Shakirą, która uczestniczyła w procesie jego projektowania jako konsultantka ds. kolorów oraz materiałów wykończeniowych. Standardowy SEAT Leon Cupra przemienił się w zupełnie wyjątkowy samochód. Po losowaniu na zakończenie zbiórki funduszy w maju br. trafi on w ręce jedynego szczęśliwca.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_3.jpg[/img] [/center]
Akcja zbierania funduszy rozpoczęła się w związku z pierwszym koncertem piosenkarki w Hamburgu w ramach jej europejskiego tournée. Będzie ona promowana za pośrednictwem trwającej do 15 maja zintegrowanej wspólnej kampanii reklamowej SEAT-a i Shakiry. Leon Pies Descalzos zostanie przekazany zwycięzcy na Salonie Motoryzacyjnym w Barcelonie na początku czerwca.

W losowaniu nagrody można wziąć udział w następujących krajach: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Holandia, Norwegia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_4.jpg[/img] [/center]
[b]Wystarczy 1 euro, aby wygrać Leona Pies Descalzos[/b]

Do udziału w losowaniu samochodu uprawnia dokonanie darowizny pieniężnej na rzecz fundacji Pies Descalzos w ramach kampanii SEAT. Można to zrobić wysyłając SMS na wskazane numery w poszczególnych krajach i przekazując w ten sposób 1 euro albo odwiedzając specjalną witrynę internetową Shakiry i SEAT-a [link=http://www.catch-the-fever.com]www.catch-the-fever.com[/link], gdzie można wpłacić dowolną kwotę za pomocą karty kredytowej.

Wartość samochodu Leon Pies Descalzos w wersji standardowej przekazanego przez firmę SEAT na rzecz zbiórki funduszy wynosi na rynku hiszpańskim 27.300 euro. W czasie konferencji prasowej w Berlinie Erich Schmitt wręczył Shakirze czek na taką samą kwotę „na dobry początek” zbiórki.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_5.jpg[/img] [/center]
[b]Najmocniejszy seryjny SEAT w historii marki[/b]

Podstawą unikatowego pojazdu jest zaprezentowany niedawno SEAT Leon Cupra. Model ten już zapewnił sobie miejsce w historii jako najmocniejsze seryjne auto SEAT-a. Nowy Leon Cupra o mocy 240 KM (177 kW) to połączenie najlepszych doświadczeń firmy w konstruowaniu pojazdów z wybitnie sportowym charakterem.

Zmiany designerskie w Leonie Pies Descalzos to między innymi charakterystyczny fioletowy metalizowany lakier nadwozia. Ten sam kolor pojawia się także na kilku detalach wnętrza, w tym na desce rozdzielczej i oparciach foteli. Standardowe 18-calowe obręcze kół mają kolor czarny. Logo Pies Descalzos (bosa stopa) zostało umieszczone na fotelach oraz w kilku innych miejscach na nadwoziu.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_7.jpg[/img] [/center]
[b]Fundacja Pies Descalzos[/b]

Fundación Pies Descalzos („Fundacja Bosych Stóp”) została założona w Kolumbii. Organizacja zajmuje się poszukiwaniem i udzielaniem pomocy dzieciom będącym w potrzebie. Fundacja powstała w Barranquilla, rodzinnym mieście Shakiry na karaibskim wybrzeżu Kolumbii, a obecnie dociera także do innych części kraju.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_8.jpg[/img] [/center]
Celem fundacji jest poprawa poziomu edukacji, wyżywienia oraz warunków bytowych tysięcy wysiedlonych dzieci, żyjących w niebezpiecznych warunkach w Kolumbii.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_6.jpg[/img] [/center]
[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_9.jpg[/img] [/center]
[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_10.jpg[/img] [/center]


Shakira, jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia, uczyniła hiszpańską firmę motoryzacyjną SEAT sponsorem swojej europejskiej trasy pod nazwą Shakira “Oral Fixation” European Tour 2007. Tournée rozpoczyna się 25 stycznia, a kończy 18 marca. Trasa wiedzie przez kilkanaście krajów Europy i przewidziano 24 koncerty w większości najsłynniejszych i najbardziej znanych miast oraz miejsc koncertowych.

[center] [img]/photos/old/news/samochody/seat_leon_cupra_11.jpg[/img] [/center]
źródło – Seat / motoflesz